Фротирка

Пешкири

Пешкир Sharlot

359.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90, 70×130

Достапни бои

Бордо 19-2024
Светло розе 1009

Детали

боја

Бордо 19-2024, Светло Розе 1009

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Sharlot”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...