Фротирка

Пешкири

Пешкир Signori

274.00 ден792.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 45 x 70 и 50 x 90 и 70 x 130

Достапни бои

Бела

Зелена

Темно сива

Кајсија

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Бела, Зелена-код:16-6218, Кајсија-код:14-1311, Темно сива-код:92/T

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Signori”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...