Фротирка

Пешкири

Пешкир Stela

251.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 45×70, 50 x 90, 70×130

 

Достапни бои

Розе

Светло Розе

Бордо

Детали

Димензии 90 × 50 cm
големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Бордо 19-2024, Розе 82, Светло Розе 1009

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Stela”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...