Фротирка

Пешкири

Пешкир Talin

272.00 ден

Прекрасен производ, по неверојатно ниска цена!

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 45 x 70

Достапни бои

Розе

Зелена

Плава

Сива

 

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии 45 × 70 cm
боја

Зелена-код13-0324, Плава-код:15-3920, Розе-код:14-1714, Сива-код:16-3802

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Talin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...