Фротирка

Пешкири

Пешкир Talis

198.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Тегет 19-3938
Бордо 505
Лила 16-3911
Крем 13-1008
Плава 13-4308

 

Детали

Димензии 40 × 70 cm
големина

40×70

боја

Бордо 505, Крем 13-1008, Лила 107/Е, Плава 13-4308, Тегет-код:19-3938

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Talis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...