Фротирка

Пешкири

Пешкир Теа

304.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Кајсија  7/vak
Зелена 13/vak
Лила  27/vak
Црвена 40/vak

Детали

големина

50×90

боја

Зелена 13/vak, Кајсија  7/vak, Лила 27/vak, Црвена 40/vak

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Теа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...