Фротирка

Пешкири

Пешкир Tomas

691.00 ден

Категорија

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 70×130 cm
тежина: 450 г/м²

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Tomas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...