Фротирка

Пешкири

Пешкир Umberto

274.00 ден

Category

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 45×70 cm
тежина: 480 г/м²

Details

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Umberto”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…