Фротирка

Пешкири

Пешкир Vivian

375.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 50×90 cm
тежина: 460 г/м²

Детали

Боја

бела со тиркиз 421, бела со циклама 423

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Vivian”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...