Фротирка

Пешкири

Пешкир Zodiac

399.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

Достапни се сите хороскопски знаци

Изберете опција златен или сребрен вез

Детали

Боја на вез

Златен, Сребрен

Знак

бик, близнаци, вага, водолија, девица, јарец, лав, овен, рак, риби, стрелец, шкорпија

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Zodiac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...