Фротирка

Кујнски крпи

Pinot сет од 3 пешкири

299.00 ден

Исчисти
СКУ N/A Categories ,

Сетот вклучува 3 производи:

Три пешкири Pinot.

Детали

боја

Бордо 505, Жолта 404, Зелена 88, Кафеава 19, Портокалова 408, Сина 502, Црвена 504

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Pinot сет од 3 пешкири”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...