Фротирка

Pinot

67.00 ден

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 240г/м2
Димензии: 45×65

Достапни бои

Бордо 505

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Pinot”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni