Фротирка

Porto

1,375.00 ден1,835.00 ден

Димензии: 150х200  и 200х200

Clear
СКУ N/A Категорија

Квалитетна прекривка изработена од 100% памучен фротир, достапна во четири бои и две димензии.

Карактеристики

тежина 400 gr/m2

Бои

Крем, плава, тиркиз, лила

Детали

Димензии

Единечна, Дупла

Боја

Кафена 1010, Лила 17-3808, Зелена 16-5121, Плава 4083/R

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Porto”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...