Фротирка

Прекривки

Прекривка Anisija

1,837.00 ден

SKU N/A Category

Спецификации

Тип: прекривка
димензии: 150х200 cm
тежина: 350 г/м²

Details

Димензија

150х200

Боја

зелена 81, тегет 503, крем 175, плава 15-4312, жолта 13-0775, розе 406

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прекривка Anisija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…