Фротирка

Прекривки

Прекривка Grenada

2,660.00 ден

СКУ N/A Категорија

Не само што е голема, таа е мека и 𝒆𝒙𝒕𝒓𝒂 практична! Изработена е од 100% памучен фротир.

Кaрактеристики

Тип: прекривка
Димензии: 200х200 cm
Тежина: 380 gr/m2

Детали

Тежина 0.380 кг
Боја

темно сива 34/vak, кајсија 0163/B, зелена 419

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Grenada”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...