Фротирка

Детски производи

Прекривка Sweet dreams

850.00 ден

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 320 г/м2
Димензии: 100x135cm

Детали

боја

Жолта, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Прекривка Sweet dreams”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *