Фротирка

Queen

939.00 ден

19 на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 70 x 150

Детали

Димензии 70 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Queen”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...