Фротирка

Крпи за плажа

Rainbow kiss

1,229.00 ден

20 на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 420g/m2
Димензии: 80x180cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Rainbow kiss”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *