Фротирка

Крпи за плажа

Попуст
30%

Ранец-пешкир за плажа Load

1,714.00 ден
1,199.80 ден

Нов, модерен ранец-пешкир за плажа за повеќенаменска употреба.
Димензии на пешкирот: 100x180cm
Тежина: 400gr/m2

Детали

боја

Жолта, Лила, Сива, Циклама

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Ранец-пешкир за плажа Load”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...