Фротирка

Промотивни производи и сетови

Равен сет 3

555.00 ден

Сет од 3 крпи за одлична цена од само 555 денари.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50×100

Достапна само во црна боја

Детали

Димензии 50 × 100 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Равен сет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni