Фротирка

Промотивни производи и сетови

Равен сет 5

909.00 ден

Сет од 5 крпи за неверојатна цена од само 909 денари.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50×100

Достапна само во црна боја

Детали

Димензии 50 × 100 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Равен сет 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni