Фротирка

Raven

358.00 ден

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50×100

 

Достапна само во црна боја

Детали

Димензии 50 × 100 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Raven”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...