Фротирка

Ring

149.00 ден445.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 45×70, 70×130

Достапни бои

бела 400
крем 175
сива 1007
кафена 1010

Детали

Димензии

45х70, 70х130

Боја

бела 400, сива 1007, крем 175, кафена 1010

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Ring”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...