Фротирка

Sara Blue

213.00 ден

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 40 x 70cm

Достапни бои

Плава

 

Details

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Зелена код99r, Крем-175, Плава 4083R, Розе 1009

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sara Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…