Фротирка

Промотивни производи и сетови

Sara kompleti

599.00 ден1,799.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии:  40×70 ,90 x 50 и 130 x 70

Детали

Големина

130х70, 70х40, 90х50

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sara kompleti”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совршени празници со идеални подароци

X
januari flaer