Фротирка

Детски производи

Set baby Shower

855.00 ден

Clear

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!
Комплет сетот за бебиња, за повојница, за BabyShower, за роденден или за изненадување!
Сетот содржи:
– 2 крпи (лижавче), димензии 30x50cm 380gr/m2 плиш
– 2 големи лигавчиња 30x23cm, 380gr/m2 , едниот извезен
– 2 помали лигавчиња 20x23cm, 380gr/m2
– 1 крпа за бањање 22x34cm, 380gr/m2
– 1 крпа со капа 100x100cm, 380 gr/m2
** Ограничени количини!
Вкупно 8 производи за 855 денари!!! 👨‍👩‍👧‍👦

Ги имаме само предложените бои!

Детали

боја

Плава, Розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Set baby Shower”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...