Фротирка

Set Hana

649.00 ден

Исчисти

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Кафена

Плава

Розе

Зелена

Детали

Димензии 90 × 50 cm
боја

Зелена 13-0117, Кафеава 1010, плава 14-4318, Розе 15-1821

Боја2

зелена, кафеава, плава, розе

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Set Hana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...