Фротирка

Пешкири

Купи!

Сет од 2 пешкири Nataly

999.00 ден

Сетот се состои од два пешкири во димензии 50х90cm и 70x130cm

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 50х90, 70×130 cm
тежина: 480 g/m2
бои: розе и сива

Details

Боја

розе 82, сива 153

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет од 2 пешкири Nataly”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…