Фротирка

Пешкири

Сет пешкири Amor

756.00 ден

Опис

Прекрасен сет на исклучително убави крпи. Одличен подарок или за секојдневно изненадување на Вашите сакани. Ги има во три комбинации, иако сите се извонредни. Сепак, доколку Ви менува натписот, Ве молиме да потенцирате.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50 х 90

 

Детали

големина

50×90

боја

Крем 175 Ajfelova kula + Ooh la la, Крем 175 Je t'aime + La vie est belle, Крем 175 L'amour + Le Bain

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Сет пешкири Amor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...