Фротирка

Промотивни производи и сетови

Set Zodiac

538.00 ден

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

*Во забелешка напишете во кои хороскопски знаци да бидат пешкирите, боја на пешкир и боја на вез.

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Set Zodiac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...