Фротирка

Gift Set

669.00 ден

Исчисти

Карактеристики

Тип: Сет од две крпи
Тежина:430 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Крем

Бела

Детали

големина

50×90

боја

Бела со златна бордура zig zag, Бела со златна бордура елка, Бела со сребрена бордура zig zag, Бела со сребрена бордура елка, Крем со златна бордура zig zag, Крем со златна бордура елка, Крем со сребрена бордура zig zag, Крем со сребрена бордура елка

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Gift Set”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...