Фротирка

Sharlin 2

1,389.00 ден1,855.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Опис

Добрите искуства со крпата Шарлин, не наведоа да произведеме прекривач, со исти прекрасни карактеристики! Направете си комбинација!

Карактеристики

Тип: прекривач
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 х 200 и 200 х 200

Достапни бои

Розе

Сива

Циклама

Петролеј

 

Детали

големина

Дупла, Единечна

боја

Петролеj-код:19-4033, Розе-код:406, Сива-код:16-3801, Циклама-код:19-3223

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sharlin 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...