Фротирка

Производи од флаер

Sharlot

208.00 ден421.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50×90, 70×130

Достапни бои

Бордо 19-2024
Светло розе 1009

Детали

Боја

Бордо 19-2024, Светло Розе 1009

Големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sharlot”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni