Фротирка

Simon

259.00 ден519.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50 х 90 и 70×130

Достапни бои

Бела

Розе

Зелена

Жолта

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

50×90, 70×130

боја

Бела-код 400, Жолта-код:402, Зелена-код:82, Розе-код:81

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Simon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...