Фротирка

Sale!

Simon

216.00 ден436.00 ден 199.00 ден436.00 ден

Clear

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50 х 90 и 70×130

Достапни бои

Бела

Розе

Зелена

Жолта

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
Големина

50×90, 70×130

Боја

Бела-код:400, Жолта-код:402, Зелена-код:82, Розе-код:81

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Simon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

veligdenski popust