Фротирка

Пешкири

Smaragd пакет 50×90

1,145.00 ден

Пакет составен од 5 пешкири Smaragd.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 500 г/м2
Димензии: 50×90

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Smaragd пакет 50×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...