Фротирка

Промотивни производи и сетови

Stapalka za banja – Paket 3

575.00 ден

Опис

Пакет од 3 стапалки за бања изработени од 100% памук.
Бои во пакетот: кафена, крем и зелена

Карактеристики

Тежина: 550 г/м2
Димензии: 50 х 70

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Stapalka za banja – Paket 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *