Фротирка

Stela

197.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Розе

Светло Розе

Бордо

Детали

Димензии 90 × 50 cm
Боја

Бордо 19-2024, Розе 82, Светло Розе 1009

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Stela”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Совршени празници со идеални подароци

X