Фротирка

Крпи за плажа

Sunny Beach

810.00 ден

40 на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 380g/m2
Димензии: 70x150cm

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Sunny Beach”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *