Фротирка

Suzi

132.00 ден

Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 50x70cm
Tежина: 182 g/m2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Suzi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...