Фротирка

Xmas

111.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 30×50

Достапни бои

Бела

Зелена

Црвена

Детали

Боја

Бела крпа со вез гранче, Бела крпа со вез лижавче, Зелена крпа со вез златен елен, Зелена крпа со вез златна снегулка, Црвена крпа со вез сребрен елен, Црвена крпа со вез сребрена снегулка

Големина

30×50

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Xmas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

veligdenski popust