Фротирка

Xmas

111.00 ден

Димензии: 30х50 cm

Clear
СКУ N/A Категорија

Супер уникатни новогодишно божиќни крпи кои дополнително ќе ја зголемат празничната магија и атмосфера во вашите домови.

😊

Среќно декорирање!

 

Детали

Тежина

440 г/м2

вез

гранче, лижавче, believe, елка, ho-ho-ho, merry christmas, snowman, holly jolly, christmas is here

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Xmas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...