Фротирка

Бањарки

За момци

2,986.00 ден

Исчисти

Комплетот вклучува 5 производи:

Eдна бањарка Glen во Сина 18-3921 боја.

Една Стапалка за бања во Бела боја.

Три пешкири Тoi et Moi во Тегет-код:503 боја.

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

големина

L-XL, S-M

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “За момци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...