Фротирка

Промотивни производи и сетови

Zig Zag пакет 3+1

599.00 ден

Промотивните сетови се составени од 4 пешкири 50х90цм во различни бои (како на сликата).
Промоциите се активни до 28.02 или до завршување на залихите !

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Zig Zag пакет 3+1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

namaleni ceni