Фротирка

Towels

Пешкир Enzo

351.00 ден709.00 ден

SKU N/A Category Tag

Пешкир изработен од висококвалитетен памучен фротир со апсорбирачки својства.
Тежина: 430 г/м2

Details

боја

white 400, apricot 15-1435, Cream 12-1403, Ocher

големина

50×90, 70×130

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Enzo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *