Фротирка

Пешкири

Пешкир Enzo

351.00 ден709.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Пешкир изработен од висококвалитетен памучен фротир со апсорбирачки својства.
Тежина: 430 г/м2

Детали

Димензии

50х90, 70х130

Боја

крем 12-1403, бела 400, окер 14-1113, кајсија 15-1435

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Enzo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *