Вашата кошничка е празна во моментот.

Пешкир Enzo

Категории: Ознака:

Сподели:

351,00 ден709,00 ден

Пешкир Enzo

351,00 ден709,00 ден

Select options

Брза достава

100% памук

24/7 поддршка

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Пешкир изработен од висококвалитетен памучен фротир со апсорбирачки својства.
Тежина: 430 г/м2

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Enzo”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

19 − 5 =

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Enzo”

Вашата e-mail адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се обележани

шестнаесет − девет =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

Често поставувани прашања

Да, доставата е бесплатна за нарачки над 2000мкд. За нарачки под 2000мкд, се доплаќа карго 130-150мкд.

Се плаќа при достава на курирот.

Рок на испорака на нарачките е 5-7 работни денови. За персонализираните производи (со вез), рокот на испорака е 7-10 работни денови.

Произведуваме исклучиво од 100% памучен фротир.

Да, вршиме замена на производите. Доколку станува збор за фелеричен производ, трошоците за карго ги подмирува Фротирка. Доколку замената е по ваша желба, трошоците за достава ги подмирувате вие.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.