Фротирка

Пешкири

Пешкир Snow

380.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Розе

Зелена

Плава

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
боја

Зелена код99r, Плава-код:1011, Розе-код:0073B

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Snow”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...