Фротирка

Bestseller

Пешкир Animal

115.00 ден

Сите пешкирчиња од серијата 𝐀𝐍𝐈𝐌𝐀𝐋 се прикладни за малите детски рачиња, направени се од најквалитетен памучен фротир и се неодоливо слатки. Достапни се  во четири различни бои.

Карактеристики

Тип: крпа

Тежина: 410г/м2

Димензии: 30×50

 

Достапни бои

Розе

Сина

Жолта

Зелена

Детали

Дезен

Еднорог – Ноли, Зајаче – Бани, Мече – Теди, Овца – Доли, Слонче – Роли

Боја

Жолта, Зелена, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Animal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...