Вашата кошничка е празна во моментот.

Можеби ќе ве интересира...

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден
103,50 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден
264,60 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден
316,80 ден620,10 ден
Додади за споредба

Пешкир Vanesa

Категории: , Ознака:

Сподели:

101,00 ден614,00 ден
90,90 ден552,60 ден

доколку изберете натпис, напишете во забелешка со која боја да биде извезен. Во спротивно, бојата на натписот ќе биде по наш избор.

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Пешкир Vanesa

101,00 ден614,00 ден
90,90 ден552,60 ден

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Select options

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 30х50, 50х90 и 70х130 cm

 

Достапни бои

темно сива 34/Vak
жолта 12-0752
плава 13-4409
кафена 15-1309
крем 175
бела 400
светло розе 1009
темно розе 16-1708

Можеби ќе ви се допадне..

Брз преглед

Пешкир Animal

115,00 ден
103,50 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Стапалка за бањ...

294,00 ден
264,60 ден
Додади за споредба
Брз преглед

Пешкир Natur

352,00 ден689,00 ден
316,80 ден620,10 ден
Додади за споредба

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пешкир Vanesa”

Your email address will not be published. Required fields are marked

one + 5 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.