Фротирка

Пешкири

Пешкир Vanesa

304.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Кафеава

Крем

Лила

Сина

Details

Димензии 50 × 90 cm
боја

Кафеава 1010, Крем-175, Лила 16-3310, Сина 18-3921

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Vanesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…