Фротирка

Bestseller

Пешкир Natur

352.00 ден689.00 ден

доколку изберете натпис, напишете во забелешка со која боја да биде извезен. Во спротивно, бојата на натписот ќе биде по наш избор.

Со овој производ нудиме специјална опција за везење име или краток текст (оставете празно за да остане без вез)

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50х100cm и 70х140cm

 

Достапни бои

Бела

 

Детали

Димензии Не е достапно
големина

50×100, 70×140

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Natur”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...