Фротирка

Bestseller

Пешкир Montana

120.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Categories , Tag

Мала, средна или голема, лила, бела или сива, што и да одберете – нема да погрешите!
Тежина 440 г/м2

Детали

Димензии

30х50, 50х90, 70х130

боја

бела 400, лила 15-3508, сива 18-4005

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Montana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *