Фротирка

Пешкири

Пешкир Amari

375.00 ден759.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 50х90 и 70х130 cm
тежина: 460 g/m2
бои: бела, темно розе, светло розе, лила и темно лила

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Лила 17-3808, Светло Розе 1009, темно лила 18-3817, темно розе 16-1708

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Amari”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...